Hírek
2025. Augusztus 25. 11:35, hétfő |
Sport
Forrás: Ceglédi VSE
Ceglédi VSE - Bugyi-OBO SE (2:1)
Ceglédi VSE - Bugyi-OBO SE (2:1)
Ványi 57’; Oldal 76’
Kecskeméti József vezetőedző értékelése:
”A mai győzelmünket szeretném Juhász Pisti emlékének ajánlani, nyugodj békében Pisti!”
Nagyvonalú játékvezetés is kellett ahhoz, hogy jó mérkőzést játszhassunk a mai napon! Nyitányként az egyik legnehezebb ellenfelet sikerült két vállra fektetnünk, amihez gratulálok a srácoknak!
Nem tudtunk olyan teljesítményt nyújtani, mint a felkészülési mérkőzéseken, de a szívük a helyén volt a jatékosoknak és egy klasszis megmozdulással sikerült itthon tartanunk a három pontot!
Bugyi csapatának sok sikert kívánok, mi pedig szerényen tesszük tovább a dolgunk!
Köszönjük a szurkolóink biztatását!”
Hajrá Cegléd!
(facebook.com/cegledfociofficial)
Fotó: Kisfaludi István
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 10:00, szombat | Sport
Vb-2026 - Paraguay ellen meggyőző játékkal és győzelemmel kezdtek az amerikaiak
A társházigazda amerikai válogatott könnyedén, 4-1-re verte a paraguayi csapatot pénteken a tengerentúli labdarúgó-világbajnokság D csoportjának nyitófordulójában.
2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport
FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen
A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.
2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport
Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen
A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.












