Hírek
2013. December 03. 10:54, kedd | Helyi sport
Cápa sikerek
A Ceglédi Kék Cápák junior csapata Gödre utazott az év utolsó bajnoki mérkőzésére. A Cápa lányok nem kegyelmeztek a házigazdának, hengereltek és 35 góllal nyertek.
Ceglédi Kék Cápák - Göd 7 - 42 (1 - 23)
Ceglédi gólok: Tóth Adrienn 15, Mihály Evelin 10, Bimbó Bianka 7, Mester Szabó Anett 3, Gyurkó Adrienn 3, Német Beáta 3, Hörömpő Dóra 1, edző Jakab László
A Ceglédi Kék Cápák U 11 csapata megszerezte első győzelmét a Játszd Szívvel leány kézilabda bajnokság második fordulójában. A Gál József Sportcsarnokban megrendezett torna rendszerű fordulóban három mérkőzést kellett játszani a Cápa lányoknak, melyekből a Százhalombatta ellen sikerült nyerni.
- A vártnál több mérkőzést kell még játszanunk, hogy azt merjük nyújtani a bajnoki mérkőzéseken, amit az edzéseken tudunk...
Eredmények:
Ceglédi Kék Cápák - SZHB VUK SE 12 - 7 (7 - 6)
Ceglédi gólok: Imregi Blanka 6, Szalkai Vivien 3, Koncsik Ella 2, Varga Nóra 1
Ceglédi Kék Cápák - DANUKE 4 - 11 (3 - 8)
Ceglédi gólok: Imregi Blanka 3, Szalkai Vivien 1
Ceglédi Kék Cápák - Hort 22 - 1 (13 - 0)
Ceglédi gól Mód Klaudia
-pézsé-
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód
Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák
Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.
