Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2013. Május 14. 10:15, kedd | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Bugyi visszavág

Bugyi visszavág

Revansot vett legutóbbi vereségéért a Bugyi SE.

A Pest megyei női kézilabda bajnokság rájátszásában a Ceglédi Kék Cápák az elődöntőig jutottak. Az első mérkőzésen 2 gólos vereséget szenvedtek a Bugyi otthonában. Az ott elért eredmény után mindenki bizakodva várta a ceglédi visszavágón a hazai sikert. Sajnos a lányok nem tudtak megbírkózni a feladattal. Jakab László edző utasításait csak kis százalékban tudták teljesíteni.

A több mint 200 néző előtt játszott mérkőzés első félidei pocsék védekezése után a második játékrészben már csak kilenc gólt tudtak dobni a vendégek, de ez is elég volt ahhoz, hogy összesítésben tíz góllal jobbnak bizonyuljanak a Cápáknál. A csapat eddig remekül szerepelt a bajnokságban. Az elődöntőbe jutás már erőn felüli teljesítmény volt.

Még van egy nagy feladata a Jakab tanítványoknak, két nagyon nehéz mérkőzésen meg kell szerezni a bronzérmet a Csömör csapata elől...

Ceglédi Kék Cápák - Bugyi SE 20 - 28 (12 - 19)

Ceglédi gólok: Vígh Cintia 6, Dobos Renáta 6, Lagyjánszki Nikolett 4, Mester Szabó Anett 2, Tóth Adrienn 1, Mihály Evelin 1, edző Jakab László

Pudics Zsolt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 16:00, szombat | Életmód

Ismét országjáró turnéra indul a Csukás Meserádió és az M2 Mesetévé

A tavalyi nagy sikerű országjárás után a közmédia gyerekeknek szóló és a nap 24 órájában elérhető csatornái, az M2 Mesetévé és a Csukás Meserádió ismét országjáró turnéra indulnak.

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.