Hírek
2014. Január 08. 12:51, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták az M6-ost Paksnál
Baleset miatt lezárták az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Paksnál, a forgalmat a 6-os főútra terelik - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Huszti Gábor elmondta: a pálya Paks-déli lehajtójának közelében egy személygépkocsi szalagkorlátnak ütközött, az autó darabjai átrepültek a bal oldali, Budapest felé haladó sávokba. A roncsdarabokra két személygépkocsi is ráhajtott.
Az érintett, főváros felé tartó szakaszon a helyszínelés ideje alatt a leálló sávban haladhat a forgalom.
A balesetben senki nem sérült meg, az útlezárás várhatóan délután egy órakor szűnik meg - mondta a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
