2011. Április 11. 11:17, hétfő | Helyi sport
Forrás: InfóCegléd

Asztalitenisz sikerek

A hétvégi mérkőzések ismét sikereket hoztak.

A vendégek célja a rájátszást érő 7, számunkra az 1- 3. hely megszerszerzése a cél három fordulóval a bajnokság vége előtt.A mérkőzés előtt a papírforma sima ceglédi sikert ígért, de mint tudjuk a sportban sem lehet (mindig) biztosra menni.

Már a párosok is izgalmas,döntő játszmában dőltek 1-1 arányban.Ezután Kiss Dániel és Molnár Gergely vezérletével sikerült elhúzni 6:2-re.

Az ellenfél feljött 6:4-re, de ismét előnybe kerültünk : Zakar Kristóf fontos győzelmet szerzet a  '90-es években Cegléden is  játszó rutinos Gréczy ellen,9:5-re alakult az eredmény.Majd 9:7-es állásnál az addig nyeretlen kicsit gyengébb napot kifogó Ecseki Nándor 3:2-re nyert 11:9-arányban az utolsó játszmában Bányai ellen, így sikerült megszerezni a győzelmet, maratoni közel négy órás meccsen.

Férfi NB I. Restart-Szuperinfo CVSE I.- Erzsébeti Hajós SE I . 10:8

Győztek: Kiss D.3,Molnár G.3,Zakar K. 2,Ecseki N.1 illetve a Molnár G.-Ecseki N. páros

Helyreigazítás:

Előző héten megjelent tudósításban  az AVIVA kupáról tévesen jelent meg a díjat átadó személy neve. Helyesen :"A díjakat a helyezetteknek Poponné Pap Györgyi az AVIVA Biztosító Kiemelt Pénzügyi Tervezési Tanácsadója adta át".