2024. május 13, hétfő - Szervác

2019. Május 06. 16:19, hétfő | Sport
Forrás: cegled.hu

Asztalitenisz bajnoki cím ünneplése

Immár bizonyossá vált hogy a 2009/2010-es szezon után most is sikerült megnyerni a 2018/19-es NB I. Kelet Bajnokságát valamint az NB III-ban a 3. helyet megszerezni a Közép-magyarországi csoportban.

A csapat remek 100%-os teljesítményének köszönhetően már két fordulóval a befejezés előtt bizonyossá vált győzelem. Ezen sikereket ünnepeltük meg egy ebéd keretében a Jazz Café-ban a két bajnokságban szereplő csapat tagjaival és meghívott vendégekkel. Jelenlétével megtisztelt minket Magyar László a CVSE volt elnöke, Zakar László Szuperinfó-cvse szakosztály vezetőségi tag, szponzor és természetesen a játékosok.
Horváth József a Ceglédi Vasutas Sport Egyesület elnöke méltató szavakkal üdvözölte a bajnokság megnyerését és kiemelte hogy a legmagasabb bajnokságban szerepelni bármilyen sportágban nagyon nagy dolog. A város és az egyesület hírnevét öregbíti jövőbeni extra ligás szereplésünk és sok örömet sikert kívánt szakosztályunknak céljaink eléréséhez.

Nem titkolt cél a feljutással az hogy Ócsai Máté ifi válogatott játékosunk tovább tudjon fejlődni és a legmagasabb osztályban edződjön.

Ezúton köszönjük hogy céljaink eléréséhez egyesületünk és a város direkt és indirekt hozzájárulását valamint támogatóink segítségét akik nélkül ez az eredmény nem valósulhatott volna meg.

NB I-es csapat tagjai: Marsi Márton, Dr Varga Csaba, Biedermann Dániel, Ócsai Máté, Gergye Zoltán. Edző: Fodor Árpád

NB III-as csapat tagjai: Péter Aladár, Szalkai Attila, Török István, Hörömpő Ferenc

Fotó: Kisfaludi István

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.