Hírek
2016. Március 25. 10:01, péntek |
Helyi
Forrás: Hirpress
Árokba borult egy sajtot szállító kamion a 4-es főúton
Többen sérültek a balesetben
Árokba borult egy sajtot szállító kamion a 4-es főúton, Cegléd és Abony között, a 77-es kilométernél. A jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett. A balesetben egy személyautó is érintett, amelyben öten utaztak, közülük ketten szintén könnyű sérüléseket szenvedtek.

A sérültek ellátása folyamatban van a helyszínen. A kiérkező ceglédi hivatásos tűzoltók áramtalanították a szerelvényt és a gépkocsit, valamint biztosítják a területet. A kamion nem akadályozza a forgalmat, de a műszaki mentési munkálatok későbbi szakaszában forgalomkorlátozásra lehet majd számítani.

Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi
A gimnázium történetét mutatja be a tárlat
2025. Szeptember 17. 15:53, szerda | Helyi
Közútkezelői tájékoztatás - Kossuth toborzó ünnepély és huszárfesztivál
2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.












