Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2011. November 10. 11:18, csütörtök | Belföld
Forrás: infoCegléd

A múlt hét a kerékpáros balesetek het volt

A múlt hét a kerékpáros balesetek het volt

A balesetek számában csökkenés látható területünkön.

A személyi sérüléses baleseteken kívül történtek olyan balesetek, melyek mindössze anyagi kárral jártak, ezek követési távolság be nem tartása, szabálytalan előzés miatt történtek többek között.

Három balaset járt személyi sérüléssel, mindháromban szereplő egy kerékpáros.

2011.11.05-én
a hajnali órákban egy kerékpáros a Selyem utca piac részén egy az út közepén ismeretlen okból és személy által elhelyezett fém kerékpártárolónak nekihajtott, nekiütközött és elesett. Súlyosan sérült a kerékpáros.

2011.11.05-én a kora délelőtti órákban egy kereszteződésben a Kertész utcán egy személygépkocsi vezetője az elsőbbségadás kötelező jelzőtábla ellenére nem adott elsőbbséget a neki jobbról érkező kerékpárosnak, fellökte őt, könnyű könyök sérülése lett a baleset során.

2011.11.06-án a délutáni órákban már sötétedés környékén a 311-es úton Tápiószeléről Cegléd felé közlekedő személygépkocsi ütött el egy előtte az út közepe felől az út jobb szélére visszatérő kerékpárost hátulról , aki súlyosan sérült.

Kérjük a kerékpárosokat legyenek körültekintőek, az autósok legyenek türelmesek, óvatosabbak, a közlekedők vigyázzanak egymásra !

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.