Hírek
2013. December 09. 10:59, hétfő | Helyi
A második gyertyát is meggyújtották
December 09-én, vasárnap a város adventi koszorújának második gyertyáját is meggyújtották. Az ünnepélyes gyertyagyújtásra a Szabadságtér nyüzsgő karácsonyi vásárának kellős közepén került sor.
A koszorú második gyertyájáta Református Általános Iskola tanulói által adott műsor keretében az iskola igazgatója, Arany Zsolt lobbanthatta lángra.
A gyertyagyújtást az Adventi Hangverseny II., a Ceglédi Fúvószenekar előadása követte a Református Gyülekezeti Házban. Este 18 órától pedig az Acoustic Fun zenekar szórakoztatta a Szabadság tér vendégeit.
fotó: Kisfaludi István
>>> További képek a KÉPGALÉRIÁBAN
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.












