Hírek
2011. Január 17. 09:20, hétfő |
Helyi
Forrás: InfóCegléd
3 arany, 4 ezüst, 8 bronzéremmel kezdték az idényt a birkózók.
Január 15-én hagyományosan az Érd Kupával kezdték versenyévadjukat a RESTART CVSE TS INTEGRÁL birkózói. Huszonkét magyar és négy szlovák szakosztály 354 fiatalja mérte össze tudását a színvonalas viadalon. A Ceglédi VSE-t huszonhárom
Eredmények:
Gyermek II-es korcsoport:
26 kg. Berinszki Patrik I. +
Gyermek I-es korcsoport:
23 kg. Halmi Ronaldó III.
Diák II-es korcsoport:
29 kg. Bíró Viktor III.
Diák I-es korcsoport:
32 kg. Török Tamás II.
Serdülő korcsoport:
50 kg. Lakatos Tamás III.
Szűcs András vezetőedző
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
