Nemzetközi asztalitenisz eredmények

Olasz Nemzetközi Ifjúsági és Serdülő utánpótlás verseny, Márc.3-6.

2011. Március 07. 11:49, hétfő |

A Ceglédi Kék Cápák bajnoki mérkőzései

A Pest megyei női kézilabda bajnokság alapszakaszában az ifjúsági csapatoknak torna szerű napokon is pályára kell lépni, így játszottak a Ceglédi Kék Cápák 3 tét mérkőzést egy napon a hétvégén.

2011. Március 07. 10:34, hétfő |

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna - rájátszás - 6. forduló

A március 06.-án megrendezett dupla fordulóval véget ért a 2010-2011 évi XIV. Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Bajnokság. A záró nap előtt még több nyitott kérdés volt, többek között az, hogy ki nyeri meg az idén a bajnokságot, illetve az

2011. Március 05. 00:13, szombat |

Múlt-kori képek - A Városi Vigadó

Mára már csak megfakult képeslapok és halvány emlékfoszlányok őrzik annak az egykoron dicső napokat megélt épületnek az emlékét, amely a mai Sportcsarnok helyén állt.

2011. Március 04. 10:29, péntek |

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna - rájátszás - 5. forduló

A Pákozdi Hús szokás szerint tíz percig altatta ellenfelét, majd jött a bedobás variáció, aminek végén Utassy gólt fejel. A félidő végén még egy fejes gól, amivel 2-0 lett a félidő. A második félidő első négy percében négy gól

2011. Március 03. 17:16, csütörtök |

Szemét egy helyzet

Ahogy a tél lassan odébbáll és az utolsó hókupac is elolvad, akkor vesszük csak észre, hogy mi mindent hagytunk a jótékonyan elfedő hótakaró alatt. A tavaszi virágok és a zöldellő fű mellett hanyagságunk jelképeként egyre-másra bukka

2011. Március 03. 12:11, csütörtök |

Nem sikerült a triplázás

Az előző két fordulóban elért győzelem után triplázásra készült a CEKK, sajnos az Atom ezt megakadályozta.

2011. Március 02. 17:34, szerda |

Folytatódik a per a baltás támadó ügyében

Igazságügyi orvosszakértő meghallgatását kezdeményezték abban a perben, ami a rendőrökre baltával támadó ceglédi férfi ügyében folyik a Pest Megyei Bíróságon.

2011. Március 01. 10:33, kedd |

Felnőtt NB I/A – újabb győzelmünk!

A BEAC-Újbuda elleni győzelmünk után febr. 27-én ellenfélként a Vasas Csata érkezett Ceglédre. Ősszel vendégként 35 pontos vereséget szenvedtünk tőlük, de reménykedtünk, hogy vissza tudunk vágni. Reményünket arra a komoly, céltudatos

2011. Március 01. 10:21, kedd |

Életmód programok megvalósítása a Táncsics Mihály Általános Iskolában

„Életmód programok megvalósítása a Táncsics Mihály Általános Iskolában” – TÁMOP 6.1.2/a-09/1-2010-0176 pályázat részeként 2011. február 22-én délután 16 órakor táncszakkör indult az iskola ebédlőjében.

2011. Március 01. 09:56, kedd |